Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.12.03. 7:19  l  #4495

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.12.02. 20:46  l  #4494
Dec11én Jövő szombaton. Fotoozásom van baxki nemtudom haza-e érek addigra. Majd Bert remélem letölti s kiélvezhetem kedwenc játékosom visszavonultatását
All-Star

Válasz Gringo hozzászólására (#4491)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.12.02. 4:00  l  #4493
na én már alszok, de a stream- em is a ti meccsetekkel folytatta ...

és felébresztett, olyan kis ovodás meccsnek tűnik a mi a NSH-CLS meccsünk ehhez az iramhoz .. nagyon durva jó :)

lehet ma nem alszok, de azért opihenni akarok, úgyhogy csak ezt írtam be
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.12.01. 22:35  l  #4492
Persze. Alighogy bejelentette hogy visszavonul az NHLtől lépett is a menedzsment.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.12.01. 20:48  l  #4491
Naslund mezét visszavonultatjuk?
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.29. 1:29  l  #4490
Én nem láttam azt a meccset,,,emlékszel, megfogadtam ,)
All-Star

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#4489)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.29. 0:35  l  #4489
Megnéztem. Nem volt vészes, jobban játszottunk mint a Pens ellen csak rettentő buta hibákat vétettünk és rettegünk a Chicagotól, ennyi. Látszik hogy Luongo is be van szarva, kialakult ez a fóbia, nem is értem hogy miért nem fordítva védette őket AV. Ha megnézed védekezésben megint jók voltunk (PK 8/7) és sokáig nem játszottunk alárendelt szerepet, a második gól után lett tele a gatya, onnan jöttek is az alázós gólok. CoHo ne jöjjön még, Tambellinit viszont követelem vissza a csapatba. Ezt akarom látni, mert muszáj változtatni ez egyértelmű:

All-Star

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#4486)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.29. 0:06  l  #4487
Közben CoHo beütötte 10ik gólját szépencskén a Mooseban. Nemtom Ti hogy vagytok vele de én már igencsak megnéznén NHL szinten..hagy kóstoljon bele acsípős levesbe a gyerek. Csaknem darálja le vmi balfax hátvéd ..
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.28. 22:03  l  #4486
@ Pittsburgh

Rövid leszek! Elmegyünk mi a picsába. Kapunk egy amatör gólt mert nem figyelünk arra hogy 3 másodperc múlva a világ egyik legjobb (ha nem a legjobb) játékosa jön vissza a büntetőpadról. Aztán Daniel megint nem lő üres kapuba, 10 másodperc múlva ott figyel a SHG a kapunkban. És végül két játékosunk egymást akadályozva ad egy harmadik gólt. Alapvetően sem játszottunk jól, de ilyen hibákat egyszerűen nem követhetünk el. A játékvezetésről nem beszélnék, ilyen színvonalon én is le tudnám vezetni a meccset. Ballard egyszerűen szar, Rome is jobban játszik nála. Azért azon röhögtem hogy Crosby az üres kapuba 3x sem tudott betalálni... Ideges vagyok, nem tetszik amit látok és tudom hogy ezután játszottunk a Hawks-szal egy megalázó meccset.

És amiről beszéltem hogy van egy megérzésem, a meccs közben be is következett, kár hogy nem írtam le előbb. Mégpedig az hogy Burrows elkerül a Sedinek mellől mert nem tud elég effektív lenni az első sorunk vele, a második meg akadozik, Samynek nem megy a játék, talán a nemzetiségi sor segít. Burr az első meccseihez képest rettenetesen szürke.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.28. 20:24  l  #4485
@ Buffalo

Nehéz megmondani mi a hiba a csapatban. Jól játszunk, magabiztos a védelem, vezetjük a ligát PP-ben, összeálltak a hátrányos sorok (37/34), jól védenek a kapusaink és mégis meccsről meccsre szenvedünk. Hol megnyerjük egy góllal, hol kikapunk egyel. Tényleg nem tudom. Egy sor mindig remekül játszik, egy hozza magát, egy pedig gyengélkedik (a negyedik állandó az első három cserélődik folyamatosan az előbb említettek szerint). Rengeteg helyzetet dolgozunk ki, de valahogy most már Naftának kell igazat adjak, túlkombináljuk. Sedinék túl elegánsan játszanak és belehalnak a szépségbe. Daniel Stamkosszal lenne a góllövőlista élén ha szemben állva a kapuval mindent ellőne. Most a Sabres ellen is legalább 4x passzolt amikor egy vérbeli góllövőnek tüzelni kell. Nem igazán értem, miközben Hank csodálatosabbnál csodálatosabb passzokkal szórja őt is meg Burrt is. Jelenleg Kesler az aki szenzációsan játszik (meg is állt bennem az ütő amikor lefejelte a keresztvasat), a második gólt egyértelműen neki köszönhetjük. A Buffalo szerintem semmi különöset nem csinált ezen a meccsen, volt kétszer jó öt percük, betuszkoltak, majd bemákoltak egy-egy gólt, azt mondom ha 8-3-ra verjük őket sem lepődött volna meg senki. Na jó 8-6-ra mert Schneider akkorákat védett, hogy Luongo kényelmetlenül érezhette magát a kispadon. :) De hogy ezt az OT-t a vereségünk ellenére meg kellett néznem háromszor az mindent elmond, frenetic overtime, mindenkinek ajánlom!!! Van egy megérzésem, de mielőtt leírnám még megnézem előbb a Pens elleni meccset, gólszegény meccset várok, 2-1 lesz valakinek.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.28. 13:56  l  #4484
azért annyira nemvolt az annyira roxx...
All-Star

Válasz cedak hozzászólására (#4483)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.27. 14:49  l  #4483
Komkrétan az elején lettünk lerohanva, de ott legalább egál volt, aztán támadtunk mint az állat és rögtön két gólos hátrányba kerültünk, majd a végén vastagon beleszartunk az egészbe és ki is jött a végeredmény! Ez a rövid története a mérkőzésnek, rohadtul nem kellett megszakadnotok a győzelemért még ilyen mértékbe is reális, Niemi ultrafos volt, még én is jobban védtem volna! Egyébként grat a győzelemhez, hátha jót tesz nekünk ez a pofon és szará verjük az olajt meg a wings-et!
MVP

Válasz hoholla hozzászólására (#4481)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.27. 12:20  l  #4482
Másképp Bert Bieksa belázasodott így nemjátszott..a sok bunkó Nucks drukker mindjárt irogassa h mennyivel jobb csapat vagyunk nélküle. Kis buzik. Azt nemnézik mennyi mindnet tett le az asztalra eddig..:) Felháborittó!!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.27. 12:17  l  #4481
Na most kijött a lépés L. is jól védett nagyon. 6-1 nem reális, csak az uccsó harmadban lettek szétszedve :)
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.25. 11:18  l  #4480
köszi, hogy érdeklődtél
MVP

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#4477)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.24. 23:53  l  #4479
40% :)
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.24. 18:25  l  #4478
ehhh hát most aztán belekerülsz a levesbe a hétvégén, elkezdenek folyni a dolgok, el fog intézni a többi meccs
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.24. 18:11  l  #4477
Na, megnéztem a Leafs elleni meccset is. És azt kell mondjam eddig a Ducks elleni meccset kivéve, most játszottunk a legjobban. Érdekesség hogy ott kikaptunk, itt meg Giggy elbambulásának köszönhetően nyertünk és mindkét meccsen össze-vissza fújtak a bírók. Nevetséges volt hogy a magas botot hol befújták hol nem, a gáncsolást és a palánkra lökést szintén véletlenszerűen adták meg. Halkan megjegyezném, én úgy láttam mi jöttünk ki jobban a bírói bakikból. A meccs maga rettentően élvezetes volt (a harmadik harmad első 8-10 percét kivéve), nagy hajtás, sok veszélyes támadás, ütközések garmada, szó mi szó ilyen meccseket élmény megnézni még 1,5 hét távlatából is. A Leafs pedig nagyon nagyot játszott, abszolút egyenrangú partnerek voltak. Kadrinak viszont még bőven van mit fejlődnie, egyelőre nem nhl-ready, de volt pár szép megmozdulása. Azért emelem csak ki őt, mert annó mi miatta akartunk nagyon felfelé cserélni, hátha.

Tőlünk pedig leginkább Luongot kell kiemelnem, idén talán először csak pozitívumot tudok mondani róla, magabiztos volt, erőt adott hátul, úgy védett ahogy elvárnánk tőle. Először mutatta meg az idényben mit tud, agresszívan kinyúlt a bottal, kapu mögött nem totojázott, ellentmondás nélkül tenyerelt a korongra és ami annyira hiányzott már tőle, lábbal ment le és nem bottal, annyira jó volt látni, ezt kéne nyújtania egy cup-contender kapusának. Kíváncsi leszek hogy egyszeri megrázás volt-e tőle. Nagyon remélem hogy végre elkapja a fonalat mert eddig a leggyengébb láncszemünk volt. A másik kimagasló pedig Kesler. Bombaformában játszik, erővel és magabiztossággal teli, szinte megállíthatatlan már meccsek óta. Hihetetlenül látványosan játszik. Ellenben Hamhuisszal aki most végre gólt szerzett, de eddig is nagyon megbízhatóan játszott, sallangmentesen, szinte hibátlanul csak a statisztikákban annyira ez nem látszott.

Ami nagyon érdekes, hogy mindig egy sorunk hozza a meccseket. Hol az első, hol a második, hol a harmadik (vagy mint múltkor, ultralol de a negyedik). Mi lenne ha egyszer mindenki elkapná végre a fonalat? Mert ez még mindig maximum 60%-a annak amit ez a csapat tud. Kíváncsian várom a folytatást.

Jó hír magamnak hogy a hétvégén nagy eséllyel minden meccset meg tudok majd nézni ami eddig kimaradt :)
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.22. 22:51  l  #4476
Jah és Vigneaultnak grat a 300. győzelméhez, Bliznaknak meg az első két pontjához az NHL-ben :)
1.sor

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#4475)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.22. 22:30  l  #4475
Hát gyerekek, kezdek totál elúszni, de azért még bízom a csodában hogy egyszer utolérem a csapatot. :)

Megnéztem a Habs meg a Sens elleni meccset, de mivel már majd két hete volt hosszabb elemzésbe nem mennék bele, csak néhány megjegyzés.

A Habs ellen jól játszottunk, így ki lehet kapni, Price nagyon elkapta a fonalat, ha másnap reggelig játszunk se lövünk neki gólt.
A Sens nem tanúsított nagy ellenállást, az első harmadban pariban voltak aztán fokozatosan felőröltük őket, a vége meg már örömhoki volt.

+
Burrows visszatérése, szépen összeszokott a Sedinekkel, tudja hová kell helyezkedni, ah felpörög ismét meglesz a 30 gól idén
Rome remekül beépült a csapatba, nem hetedik védő már, hanem valaki helyett mindig hatodik, nagyon tetszik a játéka
Glass, egyre többet foglalkozik azzal hogy hasznos tagja legyen játékban a csapatnak
Hansen, hihetetlenül jó idén, az egyik legkomolyabb vízhordónk (Kesnek az az álompassz, gyönyörű)
Kesler szenzációs, nincs mit mondanom, kérem kapcsolja ki
PP, PK itt is ott is remeklő emberek, nagyon tetszik amit a speciális egységektől látok
-
Lou hiába véd statisztika szerint jól, totál labilis. Soha ennyi korong nem pattant ki róla, ráadásul rengeteg középre, és képtelen rátenyerelni a korongra, ha idén ebből 5 gólt nem kaptunk akkor egyet sem.
Ehrhoff nekem szürke.
Rypien kell a francnak, ott van nekünk Alberts és Glass akik hokizni is tudnak de vállaják a pofont is, sőt nála még Desbiens is többet tett hozzá a játékhoz, tipli.
Hajlamosak vagyunk elkényelmesedni és néha elég lomhán játszunk 5on5

Na talán ma még belefér egy kis TML
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.22. 15:39  l  #4474
nem nagyon bír ez a csapat felváltani egy fokozatot, pedig azt hittem elég gyorsan fog .. legalább jók voltak a kutyák ? :)

ugy probáltam irni, hogy kiderüljön : nem

.. azért csodálkozok rajta mert csak most látom :)
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.21. 14:01  l  #4469
Láttad a meccsett?
All-Star

Válasz Nafta hozzászólására (#4468)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.21. 13:31  l  #4468
mi van itt egyeltalán nem figyeltek tegnap ... gondoltam hogy lesznek meccsek, amikor nem nagyon erőltetik meg magukat ...

de ez egy picit durván szar lett, alig csináltak valamit, a Csikágó meg mindent beleadott ..

Ballard- ot nem játszatták szerencsére, pedig az ESPN külön írta hogy bent lesz
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.18. 12:50  l  #4467
Nahhh és itt van a nagy meccs, amire már nagyon nem volt szüksége ezeknek a fiuknak se :)

Azt hiszem picit belefáradtak a turnézásba az északi határvidéken ...

itt már az egy pont sincs meg, fentezin a tegnapi kibaszott nagy buktám voltatok, Rafi konkrétan nem csinál semmit, pedig mindenből képes átlagon felül :-` ..

Ballard- ot viszont ne tegyétek ki, a jobb önmagát hozta már SHT, HIT, BLK statok alapján
MVP

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 20:02  l  #4466
én csak az összefoglalót láttam de az alapján örülök az 1 pontnak!szép gólokat lőttünk de nem nekünk állt a meccs.mondom csak az összefoglaló alapján ítélkezem

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.16. 13:03  l  #4464
hello én itt vagyok ... későn jöttem ...

látom most nem jött össze, pedig Sedin- ék arattak, de nem baj, belefér egy jól játszó heves, lelkes ellenfél ellen ..

All-Star

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#4456)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.15. 3:44  l  #4460
Bert nézdd csak meg szépen az összeset, nemszabad idén kihagyni ha csak lehet egyett sem..Én is hulla fáradtan is lesem ha scak a meccs felére is érek haza. Mondjuk ez a keleti túre nekem kedwez, jobban szeretk 1-4ig mecset nézni mint 4-7ig..aztan el van baxva a nap ha vesztünk
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 22:12  l  #4459
Gyorsabb voltam és ezt a labdát le kellet csapni
All-Star

Válasz Bertuzzi44 hozzászólására (#4458)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 20:55  l  #4458
Erre a labdára azt hittem a Pens topicból csapnak majd le :P
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4457)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 20:37  l  #4457

Hogy mikor fogom őket látni azt csak a jó isten tudja :)

Még nem döntöttem el de majd mindenképpen szólok

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.11.14. 20:35  l  #4456
Na a Wings meccset kivégeztem. Nem véletlenül szeretem őket (mint ellenfél) mert mindig nagyon élvezhető, hajtós, ütközésekkel tarkított meccseket játszunk ellenük, ez most sem volt másképpen. Azon már meg sem lepődtem hogy vezettünk az első harmad után, azon már annál inkább hogy nem játszottunk jobban az ellenfelünknél. Igazából ha szőrösszívű vagyok, azt mondhatnám hogy két harmad után a 3-3 ránk nézve volt hízelgő. Viszont a harmadikra bealudt a Wings (vagy az Oils utáni back-to-back végére kifulladtak) mindenesetre a 23 lövés írtózatosan sok még a 3 PP ellenére is. Szokás szerint kaptunk balfaszt gólt is, de úgy tűnik mostanában ez is belefér. Luongo rinyálását viszont, nem tudom hogy vagytok vele én mint csapatszimpatizáns unom. Védjen baszki és ne legyen már ennyire frusztrált, zavarja hogy Schneider ott kopogtat a kapuban? Nem értem, mindenesetre továbbra is a csapat leggyengébb láncszeme, bár mára is jutott 2-3 bravúros védés, nyugodjon már le végre és mutassa meg mit tud igazán. Viszont a négy gól ellenére azt kell mondjam hogy a védelmünk kezd összeállni, egyedül a tavaly non-plus-ultrát nyújtó Ehrhoff muzsikál gyengébben, Alberts kőkemény, Rome kifejezetten ügyes és bátran lő, Bieksa offenzív, Ballard remekül helyezkedik, Edler meg egyszerűen zseniális. Elől most 2-3 meccs óta Raymond szürkébb kicsit és ezen a meccsen Burrows is halovány volt. De kit érdekel miközben összeraktunk egy olyan harmadik sort idénre, amelyik sorra képes hozni a meccseket, nem csak egyszer villannak hanem agresszív kemény ütközős játék mellett elképesztően hatékonyan tüzelnek. Torres és Manny szerintem 30%-os lövés/gól aránnyal működnek, óriási húzás volt mindkettő. Arról nem is beszélve hogy a faceoff (amiben mindig hátul kullogtunk) és a PP valami bődületes, nincs ellenszer ellene. 6 winning streak.

Tippem a road tripre: Habs W (OT), Sens L, Leafs W, Sabres W, Pens L (OT)